چه نرم افزارهایی برای استفاده بهتر از اینستاگرام وجود دارند؟ (پارت اول)

امروزه آن چیزی که از نان شب واجب تر است، پست گذاشتن در اینستاگرام می باشد. پست گذاشتن در اینستاگرام در سال های ابتدایی ک این برنامه وارد بازار شده بود، بسیار آسان بود و شما می توانستید به استفاده از همان ادیت های اعمال شده داخل خود اینستاگرام پست های خود را ادیت و اعمال نمایید. اما با پیشرفت برنامه اینستاگرام و آپدیت های جدیدش و همچنین بالا گرفتن بازار شهرت و محبوبیت در اینستاگرام، برای آپلود یک پست خوب  خرید فالوور اینستاگرام و حرفه ای که بتواند لایک و مخاطب زیادی را به خود جلب کند، می بایست از نرم افزارهای دیگری به جز ادیت های اینستاگرام استفاده نمود. اگر شما نیز می خواهید یک پست حرفه ای را در اینستاگرام منتشر کنید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید و با این نرم افزارهای حرفه ای آشنا شوید.

1- نرم افزار Lay out ، اپلیکیشنی برای ایجاد پست های حرفه ای!

برای داشتن یک محتوای کاربر پسند و همچنین جذب لایک و قالوور بالا، باید به نرم افزارهای حرفه ای نظیر لی اوت فکر کرد. این نرم افزار خاصیت و عملکرد جالبی دارد. شاید تصور کنید که لی اوت یک نرم افزار ادیت عکس و ویدئو باشد؛ اما کاری که لی اوت انجام می دهد کاملا متفاوت از نرم افزارهای ادیت عکس است. لی اوت می تواند با ترکیب کردن تصاویر مختلف در خرید فالوور ارزان ابعاد متفاوت یک تصویر جدید به شما ارائه دهد. همچنین از جمله امکاناتی که لی اوت بر روی تصاویر اعمال می کند، چرخاندن و تغییر ابعاد تصویر، فلیپ کردن تصاویر و حالت آیینه وار ساختن تصاویر می باشد. اگر به دنبال دانلود این نرم افزار هستید می تواند به اپلیکیشن های اپ استور و یا گوگل پلی مراجعه نمایید.

2- نرم افزار Hyperlapse راهی برای ایجاد ویدئوهای خارق العاده!

آیا تا به حال با اصطلاحی نظیر تایم لپس آشنا شده اید؟ اگر معنایش را نمی دانید، باید بگوییم که تا به حال فیلمی را که یک ساعت است به صورت سریع و در عرض 1 دقیقه مشاهده کرده اید؟ به این حالت تایم لپس می گویند. برای ساختن این گونه ویدئوها، باید از ابزار و تجهیزات حرفه ای استفاده نمایید که تهیه آن ها هزینه بر خواهد بود. برای دسترسی به این حالت از ویدئو که بسیار پر مخاطب خواهد بود، می توانید از نرم افزار Hyperlapse استفاده کنید. همچنین با استفاده از این نرم افزار دیگر لازم نیست که نگران لرزش دوربین باشید. می توانید تمامی اغتشاشات ویدئوی خود را به کمک این نرم افزار حذف نمایید.

3- نرم افزار VSCO، راهی برای طراحی و ادیت تصاویر اینستاگرامی به صورت حرفه ای

برای جذب مخاطب و داشتن لایک بیشتر، می بایست از یک نرم افزار ادیت حرفه ای عکس استفاده کنید؛ اما مشکل اینجا است که بسیاری از نرم افزارهای ادیت عکس در صورت پرداخت اشتراک یا پرمیوم به شما اجازه خواهند داد تا از ادیت های آن ها استفاده نمایید. یکی از بهترین نرم افزارهایی که به صورت رایگان دامنه بسیار زیادی از ادیت ها و فیلتر های طراحی تصویر را در اختیار شما می گذارد، نرم افزار VSCO می باشد. این نرم افزار در کنار ادیت تصاویر شما، به شما کمک می کند که بتوانید یک گیف زیبا بسازید و آن منتشر نمایید. بنابراین برای ساختن گیف مورد علاقه خودتان می توانید از این نرم افزار استفاده نمایید.

نتیجه گیری

شاید تصور کنید که بدون استفاده از این نرم افزارها نیز قادر خواهید بود تا پست های با کیفیت و جذابی را منتشر کنید و شاید حتی تصور کنید که محتوای پست مورد نظر بسیار مهم تر از زیبایی و کیفیت و حتی ادیت یک پست باشد. اما بگذارید به شما بگوییم که این یک اشتباه بیش نیست. در ابتدای به روی کار آمدن اینستاگرام شاید تصورات شما درست می بود. در آن زمان بسیاری از افرا اصلا به فکر استفاده از نرم افزارهای ادیت عکس و ویدئو نبودند و صرفا پست گذاری می کردند؛ اما امروزه به دلیل افزایش بلاگر های تاثیر گزار در اینستاگرام و همچنین فعالیت های حرفه ای در این اپلیکیشن دیگر نمی توان صرفا با یک پست ساده به محبوبیت دست پیدا کرد. بنابراین اگر به دنبال جذب فالوور هستید بهتر است استفاده از این نرم افزارهای ادیت را جدی بگیرید.