Çankaya Su Tesisatçısı

Çankaya su tesisatçısı arayışınızda kurumsal ve bireysel taleplerinize cevap verirken tüm Ankarada hizmet verme garantisi sunuyoruz.

Çankaya su tesisatçısı arayan müşterilerimiz için deneyimli tesisatçılarımız, sızıntıyı teşhis etmek ve kaynağı bulmak için en son ekipman ve teknikleri kullanmaktadır. Herhangi bir sızıntının kaynağını hızlı bir şekilde tespit ederek minimum kesinti ile verimli bir onarım sağlayacağız. Bizden destek almak istediğinizde kırmadan nokta su kaçağı tespiti için gelecek ekibimize muhtemelen aşağıdaki sorunlarla başvurabilirsiniz. Tespit edilmemiş bir sıhhi tesisat sızıntısı olabileceğine dair işaretler şunlardır:

 

  • Nemli, küflü veya kuvvetli kokular
  • Görünür bir sızıntı yokken varolan damlama sesleri
  • Paslı boru bağlantıları
  • Su muslukları açıldığında değişik sesler
  • Gıcırdayan musluklar genellikle sızıntıları gösterir

Sızıntı Olunca Ne Yapmalı?

Yukardaki gibi belirtiler gördüğünüzde ister istemez artan su faturalarınız da dikkat çekecektir. Çünkü insani kullanım bedelinin üzerindeki masraflarınızın artışı gözle görünür olacaktır. Bu durumda su kaçak tespiti işlemlerinde günün her saatinde size yardımcı olmak için uzmanlarımız görev başında olacaktır. Bilgi almak ve iletişim kurmak istediğiniz durumlarda her zaman ekibimizden destek alabilirsiniz. Bunun için sorununuzu bize iletmeniz yeterli olacaktır. Profesyonel kadromuz size yardım etmek için her zaman hazır olacaktır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Herhangi bir duvara ya da dolabınıza zarar vermeden uygulanan kameralı kaçak tespiti işlemleri için ekibimiz size her zaman yardımcı olacaktır. Özel sismik cihazlar kullanılarak sızıntının kaynağı tespit edilmektedir. Bakım ve onarım süreçlerini kontrol ederek olası problemleri oluşmadan ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Kurumsal yapılar için kontrol hizmetimiz önleyici hizmet olarak size yardımcı olacaktır. Bu tür konularda bilgi almanız gerektiğinde bize 7/24 danışabilirsiniz.